Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı)

 
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı)
5 Puan Verildi
1 Yorum Var
 
Ürünün Yaklaşık Fiyatı :
303 TL
 
Sayfa Hiti :
490 Kişi
 
Marka : Metalia
   
Yayın Tarihi :
2011-12-08 00:00:00
 
Referans Kodu :
mbmetgm226
 
   
Ürün Açıklaması :  

yükselti : 183cm
· özü : 43cm
· genişlik :121cm
· üslup : venge , abanoz , kiraz
· metalia ahşap ürünleri 18 mm kalınlığındaki dayanaklı suntalardan üretilmesiyle , muadillerinin hep yek etap önündedir.
· yalın , modern ve güzel duyu görünüşe sahiptir. antrenize gösteriş ve şıklık katar. kapağındaki boy aynası net ile tam namına kendinize görmenizi sağlar.
· kolay ve rahat açılabilir sürgülü kapakları sayesinde modern okunuşu kullanışlıdır.
· her iki kapağında da çift boy aynası vardır.
· görünüme estetık katan surgulu cıft kapaklardakı aynalar urunumuzu daha fonksiyonel kullanımı ıcın sız degerlı musterılerımıze spesiyal dızayn edılmıstır.
· fazla yer kaplamadığı hesabına kullanacağınız mekanda kullanım kolaylığı sağlar.
· dört tane koşa başlı estetik ve sağlam metal askı aparatı ile ceket , mont , palto , şapka okunuşu şemsiyenizi kolaylıkla asabilirisiniz.
· karışık ölçülerde 18 çift ayakkabı ile terlik kapasitesi vardır
· askılık üstünde ve altında mevcut ilave raf sistemlerine şapka , ayakkabı kutusu gibi eksik kullanılan eşyalarınızı koyabilirsiniz.
· sadece düşük fiyat odaklı , ergonomik olmayan ölçülerde üretilmiş , ucuz ama kalitesiz ve garantisiz mobilyalarda karşılaşacağınız kapı gıcırtısı , zayıf menteşeler , keskin ve teneke kulplar , sallanan cisim üzere problemler yaşatmaz.
· portmantonuzun altında parke , halı veya keskin zeminlerde takılmadan durması için veya gerektiği zaman çekebilmek amacıyla sağlam , enli , ile estetik ayakkabılar kullanılmıştır.
· paketlerde kurulum için gerekli kuruluş şeması , kurgu malzemeleri ve garanti vesikası bulunmaktadır. kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve 1. nitelik olduğu için kurulumu yapılan eser çok henüz sağlam okunuşu bütün olur.
· eksiksiz ürünlerimiz defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir.
kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz.
· ürunlerımız 5 sene kullanım garantili
ıso 9001 ve tse belgelıdır.
· metalia mahsülleri çevreye ve sağlığa zararsız , kanserojen husus içermeyen avrupa e1 kalite standartlarında ithal yonga levhalardan üretilmiştir.

Ürün Özellikleri :  
   
   
Kullanım Kılavuzu :  
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Kullanım Kılavuzu Henüz Eklenmemiştir.
   
Yetkili/Teknik Servisleri:  
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Yetkili - Teknik Servisi Henüz Eklenmemiştir.
   


Müşteri Yorumları
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı)
Ortalama 5 Puan Verildi.
1 Kullanıcı İnceledi.

Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi Tavsiyesi
Olarak Ürününü Kullananların Puanlamalarını Sağlıyoruz. Bu Ürün İle İlgili Yorumuz Varsa Aşağıdaki Formu Kullanarak Ekleyebilirsiniz.
Tarafından 2013-12-21 06:12:18 Tarihinde Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi süperrrrrr
sonsuz hoş bir ürün konutun girişinde domuzuna seçenek durdu çokta nitelikli bir malzemeden yapıldığı çok belirgin oluyor sipariş veridkten sonra 2 güneş içinde elime ulaştı diğer yorumlarda 3-4 gün diyorlar ama bana iki günde ulaştı kurulum çok açıklayıcı şekilde belirtilmiş antrparantez bu tarz görüşmelerde firma ile irtibat çok politik şahsen buna çok ehemmiyet veririm firma yetkilileri çok kibar ve her konuda yardımcı oldular ayrıca bunun zarfında teşşekür ederim başarılarınızın dewamını dilerim fena teşekkür ederim ...
İsimsiz Tarafından 2012-05-27 00:00:00 Tarihinde VEZİRKÖPRÜ/Samsun/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi kalite budur
bence nitelik süper fiyat fena reva hemde tedarik sürecinde tek problem yaşamıyorsun ürünü ısmarlama verdikten sonra 3 gün zarfında ulaştı ve haz alarak kurdum teşekkürler okunuşu metalia
İsimsiz Tarafından 2012-05-16 00:00:00 Tarihinde DEVREK/Zonguldak/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi şık okunuşu kaliteli
henüz iyi benzer montaj klavuzu hazırlanmalı , yeriniz müsaitse yere yatık biçimde sırası ıle montajı emeksiz , ego biricik başıma yapmaya çalıştım siz yapmayın , 2 kişi ve yarım saatte şarjlı tornavida yahut matkap ve kolayca montajı yapılabilir , ben aldığımda şarjlı matkap kampanyası yoktu amma siz ikisini müşterek alın.
İsimsiz Tarafından 2012-05-08 00:00:00 Tarihinde ŞİŞLİ/İstanbul/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi ürün bence iyi
ürün gerçekçi olmak gereirse başta fiyatina gereğince kaliteli eş ürün.sadece vidalama yerleri sik sökülüp takilmaya uygun değil.arka bölümü nüktedan duralitten olduğu için berenarı kaliteyi düşürüyor.bunlar olumsuzluklari.ama umumi olarak camli bölümü sunta rengi genel kalitesi mükemmel olmasada iyi seviyede
İsimsiz Tarafından 2012-05-05 00:00:00 Tarihinde MERKEZ/Sakarya/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi seçenek bi ürün
ürün çok şık ile gösterişli bi ürün oldukçada nitelikli kurulumuda nispeten hafif düşnen arkdaşlar varsa hiç duraksama etmeyin alın derim..
İsimsiz Tarafından 2012-04-29 00:00:00 Tarihinde GAZİOSMANPAŞA/İstanbul/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi cıft yakışıklı olması harıka
urunu cok begendım ve sparısını verdım urun elıme kısa bı surede ulastı kurulum rehberi sayesınde rahatlıkla kurdum ve bekledıgımdem cok daha kıvrak okunuşu guzel durdu tavsıye ederım cok tesekkurler hepsıburada.
İsimsiz Tarafından 2012-04-21 00:00:00 Tarihinde MELİKGAZİ/Kayseri/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi kötü değil
ürün kaliteli ve şık görünümlü ayrıca kurulmasında tek zorlanmadım.beklentilerimi karşıladığını düşünüyorum.yorumları okurken tereddütlerim vardı ama ben yinede sipariş ettim.iyikide etmişim.bence ürün hiç okunuşu kötü değil.
İsimsiz Tarafından 2012-04-13 00:00:00 Tarihinde BAKIRKÖY/İstanbul/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi begendim
ürün sıcacık ve şık sadece kargoda gelirken aynası kırılmış onun dışında okkalı sökülüp takılmaya gelmez konutu olanlara referans ederim kargo 2günde elimize ulaştı
İsimsiz Tarafından 2012-04-07 00:00:00 Tarihinde PALU/Elazığ/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü İçin Yapılan Yorum.
5 Puan Verildi bence değil herkesce harika olacak bir ürün
çok okşayıcı bir mahsul ayrıca rahat olması daha da yararlı sadece şekilde ihityacımızı karşılıyor ile çokta iyi ile ayrıca sipariş çok çabuk ulaştı bu konuda çok sabırsızımdır hemen geldi kurulumuna geçtik 1 buçuk saate bitti bakir ilk defa bir hakeza bir ürün yaptığım için okunuşu geniş açıklayıcı okunuşu uzun bir şema ıle ürünü kurduk sonuçta karşımızı geniş esaslı bir portmanto geldi bunun için teşekkür ederim metalia ve
İsimsiz Tarafından 2012-04-06 00:00:00 Tarihinde ŞEHİTKAMİL/Gaziantep/Türkiye Şehrinden 5 Puan Vermiş.


 

Yorum Ekle
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) Ürünü ile ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi herkesle paylaşın...
Yorum Başlık :
Yorumunuz :*
Değerlendirme Puanı :
Adınız - Soyadınız:
Email Adresiniz :

Sitede Gösterilmeyecektir.
Bulunduğunuz Şehir
Güvenlik Kodu :
 

 

Paylaş
 

 

 

Benzer Ürünler
Adoreelegant Aynalı Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı
Adoreelegant Aynalı Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı 5 Puan Verildi 0 Yorum Var
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı)
Metalia Gm 226 Delux Sürgülü Portmanto Ve Ayakkabılık Dolabı ( Çift Aynalı) 5 Puan Verildi 0 Yorum Var
Dreamwood Hanger Tik Tekli Vestiyer
Dreamwood Hanger Tik Tekli Vestiyer 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
De Mobilya Sürgülü Portmanto
De Mobilya Sürgülü Portmanto 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Adore Prt-12-Nb Portmanto
Adore Prt-12-Nb Portmanto 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Kenyap Deby Ayna Kapaklı Vestiyer Dolabı
Kenyap Deby Ayna Kapaklı Vestiyer Dolabı 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
Metalia gm 340 ayakkabilikli cekmeceli ve aynal sutun vestiyer
Metalia gm 340 ayakkabilikli cekmeceli ve aynal sutun vestiyer 5 Puan Verildi 0 Yorum Var
Metalia Gm 341 Elegant Ayakkabiliklı ve Ayrılabilir Dolaplı Vestiyer
Metalia Gm 341 Elegant Ayakkabiliklı ve Ayrılabilir Dolaplı Vestiyer 5 Puan Verildi 0 Yorum Var
Kenyap Deby  Aynalı Ayakkabı ve Vestiyer Dolabı Takımı
Kenyap Deby Aynalı Ayakkabı ve Vestiyer Dolabı Takımı 0 Puan Verildi 0 Yorum Var
De Mobilya Abanoz Portmanto
De Mobilya Abanoz Portmanto 0 Puan Verildi 0 Yorum Var

 KategorilerPortmantolar Kategorileri
KategorilerAyakkabılık ve Portmantolar Kategorileri
KategorilerMobilya ve Dekorasyon Kategorileri
KategorilerMarkalar